İptal ve iade koşulları
Son Güncelleme (GMT+2) : 24 Temmuz 2017 Pazartesi 15:56
Sözleşmelerimizin değişebileceğini hatırlatır, aralıklarla sözleşmelerimizi kontrol etmenizi öneririz.

İptal ve İade koşulları

Elektronik ortamda anında teslim edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen dijital içerik, oyun, oyun içi marketten satılan üyelik paketleri, aylık oyun üyelikleri iadeleri yönetmelik gereği mümkün değildir.

Satıcı, elektronik ortamda tüketiciye teslim edilen gayrimaddi malların veya ifa edilen hizmetlerin ayıpsız olduğunu ispatla yükümlüdür. Bununla beraber satın alınan tüm ürünlerin hatalı kullanım sonucunda etkinleştirilmesi, yanlış hesaba yüklenmesi gibi durunlarda iade ve iptal yapılmamaktadır. Ürünleri satın aldıktan sonra, kullanım ile ilgili bilgiler için iletişim sayfamızda yer alan müşteri hizmetlerinden destek alabilirsiniz.

Basit Ödeme Nedir?

Basit Ödeme internet üzerinden satış yapan oyun, servis ve dijital ürün sağlayıcılara, son kullanıcı ve bayilere Türkiye'de kullanılan popüler ödeme methodlarıyla, kredi kartı kullanmadan nakit, güvenli ve kolay alım ve satış yapma imkanı veren bir platformdur.

Powered By Erkom

Bizi Takip Edin

Sosyal sitelerde bizi takip edin, e-posta yoluyla bize ulaşın, RSS kaynağımıza kayıt olun! Yaptığımız her yenilikten anında haberdar olun!