Gizlilik ve güvenlik politikası
Son Güncelleme (GMT+2) : 24 Temmuz 2017 Pazartesi 15:11
Sözleşmelerimizin değişebileceğini hatırlatır, aralıklarla sözleşmelerimizi kontrol etmenizi öneririz.

Gizlilik İlkeleri ve Güvenlik Politikası

Bu sayfada yer alan güvenlik ve gizlilik kuralları yaptığınız alışverişlerde ve vermiş olduğunuz kişisel bilgilerdeki güvenlik ve gizlilik sınırlarını belirlemek amacı ile konulmuştur.

Sitemizi ziyaret için herhangi bir kişisel bilginizi bize vermek zorunda değilsiniz. Ama Basit Ödeme hizmetlerinden yararlanacaksanız üye olmanız ve bazı kişisel bilgilerinizi vermeniz gerekmektedir. Basit Ödeme kullanıcıların kişisel bilgilerini iki temel amaç için saklar: belirli hizmetlerde isteklerinizi yerine getirmek, dilediğiniz ürünlerden ve hizmetlerden haberdar edilmenizi sağlamak.

Kişisel bilgileriniz (ad, soyadı, e-posta adresi, posta adresi, satın aldıklarınız vb.) kesinlikle başka kişi ve kuruluşlara verilmez ve sadece Basit Ödeme'den azami faydayı sağlamanız amacıyla kullanılır. Bilgileriniz ürün veritabanının korunduğu sistemle ve şifrelemeyle korunmaktadır. Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Başka birinin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. İstediğiniz zaman üyeliğinizi bize email atmak suretiyle kapatabilirsiniz.

Basit Ödeme'de yayınlanan hiçbir yazı veya grafik üçüncü kişiler tarafından izinsiz kullanılamaz. Bu sitede yer alan içerik materyali ya da fonksiyonalite, başka mecralarda yayınlanamaz.

Basit Ödeme Nedir?

Basit Ödeme internet üzerinden satış yapan oyun, servis ve dijital ürün sağlayıcılara, son kullanıcı ve bayilere Türkiye'de kullanılan popüler ödeme methodlarıyla, kredi kartı kullanmadan nakit, güvenli ve kolay alım ve satış yapma imkanı veren bir platformdur.

Powered By Erkom

Bizi Takip Edin

Sosyal sitelerde bizi takip edin, e-posta yoluyla bize ulaşın, RSS kaynağımıza kayıt olun! Yaptığımız her yenilikten anında haberdar olun!