Nasıl Ödeme Yaparım ?
Ödeme Seçenekleri

Basit Ödeme ile dört farklı şekilde ödeme yapabilirsiniz.

1- ATM(Bankamatik) Ödemeleri :

Siparişininiz esnasında anlaşmalı olduğumuz bankaların ATM'leri Google Haritalar yardımıyla listelenecektir. Size en yakın noktayı seçtikten sonra ister banka kartınızla, isterseniz kartsız olarak para yatırma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Yapmış olduğunuz ödeme şekline göre sizden istenen bilgileri girip en yakın noktadan ödemenizi yaptıktan sonra siparişiniz mesai saatleri içerisinde (her gün 9.30-22.00 arası) en geç 30 dk.içerisinde otomatik olarak onaylanır. Ödeme bildirimi yapmanıza gerek yoktur. Siparişiniz ilgili firma tarafından otomatik olarak maille yada oyun/program hesabınıza yüklenir.

2 - Havale/EFT Ödemeleri:

Siparişiniz esnasında anlaşmalı olduğumuz banka hesap numaralarına havale, listemizde bulunmayan bir banka müşterisiyseniz EFT olarak ödemelerinizi gönderebilirsiniz. Havale/EFT ödemelerinde sipariş sonunda size verilen referans numarasının havale/eft açıklamasına yazılması gerekmektedir. Bu ödeme seçeneğindede siparişler, mesai saatlerimiz olan 9.30-22:30 arası en geç 30dk. içerisinde onaylanır. Herhangi bir ödeme bildirimi gönderilmesine gerek yoktur. Siparişinizi ödeme onaylanır onaylanmaz hesabınıza yüklenir yada email ile gerekli bilgi size ulaştırılır.

3 - PTT/PTTmatik Ödemeleri

Siparişiniz esnasında PTT ile ödeme yapı seçtiğinizde size en yakın PTT noktasına yönlendirileceksiniz. Burada ister PTT veznesinden isterseniz PTTMatiklerden ödemenizi yapabilirsiniz. PTT ile yapılan siparişler her gün saat 18:00'da onaylanmaktadır. Bunun aradından siparişiniz hesabınıza yüklenir yada email ile gerekli bilgiler gönderilir.

4 - İnternet Kafe Ödemeleri

Siparişiniz esnasında internet kafe ödeme seçeneğine tıkladığınızda bulunduğunuz il ve ilçedeki size en yakın internet kafeler listelenir. Siparişiniz sonunda size bir referans kodu verilir, bu kod il esize en yakın internet kafeden ödemenizi gönderebilirsiniz. Ödemeniz internet kafe üzerinden tarafımıza ulaştığında siparişiniz hesabınıza otomatik olarak yüklenmektedir. Yine gerekli bilgiler tarafınıza mail ilede ulaştırılır.

Herhangi bir sorunla karşılaştığınızda bize sitemizden destek bileti gönderebilir ya da Canlı Destek operatörlerimize danışabilirsiniz.

Teşekkür ederiz.

 

Basit Ödeme Nedir?

Basit Ödeme internet üzerinden satış yapan oyun, servis ve dijital ürün sağlayıcılara, son kullanıcı ve bayilere Türkiye'de kullanılan popüler ödeme methodlarıyla, kredi kartı kullanmadan nakit, güvenli ve kolay alım ve satış yapma imkanı veren bir platformdur.

Powered By Erkom

Bizi Takip Edin

Sosyal sitelerde bizi takip edin, e-posta yoluyla bize ulaşın, RSS kaynağımıza kayıt olun! Yaptığımız her yenilikten anında haberdar olun!