Imperia Online Siparişi Nasıl Verilir?
Imperia Online Elmas Siparişi Nasıl Verilir?

IMPERIA ONLINE ÜZERİNDEN HAVALE/ATM/PTT (BASİT ÖDEME) YÖNTEMİ İLE NASIL ÖDEME YAPARIM ?

  1. Tarayıcınızdan Imperia Online sitesine giriş yapınız.

 

  1. E-posta, parola alanlarını doldurduktan sonra GİRİŞ butonuna tıklayınız.

 

  1. Ürün almak için elmas butonuna tıklayınız.

 

  1. Alt tarafta bulunan ödeme seçeneklerinden Havale/Atm/Ptt seçeneğini seçerek Banka havalesi/Basit ödeme butonuna tıklayınız. Ardından almak istediğiniz ürüne tıklayarak sepete ekleyiniz ve DEVAM butonuna tıklayınız. 

 

  1. Yönlendirildiğiniz ekranda Havale/Eft seşeneğini seçerek ad, soyad, e-posta ve telefon numarası bilgilerini doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurarak ödeme yapmak istediğiniz bankayı seçip, ONAYLA butonuna tıklayarak siparişinizi tamamlayınız.

 

  1. Yönlendirilmiş olduğunuz ekran- aşağıda görseli bulunan- siparişinizin başarıyla tamamlandığını gösteren bir bildirimdir. Ödemenizi internet bankacılığı üzerinden yapacaksanız aşağıda bulunan ekrana tıklayarak seçtiğiniz bankanın interaktif bankacılık sistemine yönlendirileceksiniz. Eğer internet bankacılığı kullanmıyorsanız, seçtiğiniz bankanın en yakın şubesine ya da ATM’ sine giderek ödeme yapınız.

 

  1. Ödemenizi yaptıktan sonra bildirmenize gerek yoktur, siparişiniz sistem tarafından mesai saatleri içerisinde (her gün 10:00-22:00) en geç 30 dakika içinde onaylanıp, ürün hesabınıza otomatik olarak yüklenecektir.

    Müşteri hizmetleri: 0850 840 53 20

Basit Ödeme Nedir?

Basit Ödeme internet üzerinden satış yapan oyun, servis ve dijital ürün sağlayıcılara, son kullanıcı ve bayilere Türkiye'de kullanılan popüler ödeme methodlarıyla, kredi kartı kullanmadan nakit, güvenli ve kolay alım ve satış yapma imkanı veren bir platformdur.

Powered By Erkom

Bizi Takip Edin

Sosyal sitelerde bizi takip edin, e-posta yoluyla bize ulaşın, RSS kaynağımıza kayıt olun! Yaptığımız her yenilikten anında haberdar olun!