Hakkımızda
Hakkımızda

Hakkımızda

1998 yılında Bilişim sektöründe faaliyetine başlayan Erkom Bilgisayar 2007 yılına kadar dünyanın önde gelen bilgisayar tüketim grubu ürünlerinin distribütörlüğünü üstlenmiştir. 2007 Ocak ayından itibaren satışı tamamen internet üzerinden yapılan dijital ürünler, online oyunlar, online ürün ve hizmetlerin satışına başlamıştır. Online oyun sektöründeki gelişmeleri yakından takip eden firmamız ithalatçı/distribütör kimliği ile tüm Türkiye çapında yer alan iş ortakları ile başarılı çalışmalar yapmaktadır.

Portföyümüze 2007 Ocak ayında oyun endüstrisinde oldukça önemli bir yere sahip Gamersfirst'ü, 2008 Şubat ayında yine Türkiye'de oldukça geniş bir oyuncu kitlesine sahip Silkroad Online'ın üreticisi Joymax'i, 2009 Haziran ayında Shaiya, Runes of Magic oyunlarının yayıncısı Aeria Games'i, 2009 Aralık ayı itibariyle Rappelz, C9, Dragonica oyunlarının yayıncısı Gala Networks'ü, 2010 Şubat'ında Last Chaos'un yayıncısı Gamigo Games'i ve 2010 Mayıs'ında tek bir oyun kartıyla yüzlerce oyunda üyelik alabilmenizi sağlayan Ultimate Game Card'ın üreticisi Playspan'i katarak tüm bu firmalar ile distribütörlük anlaşması imzalamıştır.

2012 yılı itibariyle siz değerli müşterilerimiz ve iş ortaklarımıza daha iyi hizmet verebilmek, iş akış süreçlerini en üst seviyeye taşımak adına ödeme teknik altyapımızın tamamen yenilendiği hızlı ve güvenilir bir websitesi altyapısı oluşturulmuştur. Basit Ödeme ismini verdiğimiz bu yeni nesil dijital oyun ve alışveriş sistemi sayesinde sizin sipariş, sorun ve destek taleplerinize çok hızlı bir şekilde cevap vermeyi hedeflemekteyiz.

Tüm müşterilerimiz ve iş ortaklarımız ile oluşturmuş olduğumuz bu memnuniyet, güven ve saygının her zaman daim olacağını bildirir, bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz.

Erkom Bilgisayar

Basit Ödeme Nedir?

Basit Ödeme internet üzerinden satış yapan oyun, servis ve dijital ürün sağlayıcılara, son kullanıcı ve bayilere Türkiye'de kullanılan popüler ödeme methodlarıyla, kredi kartı kullanmadan nakit, güvenli ve kolay alım ve satış yapma imkanı veren bir platformdur.

Powered By Erkom

Bizi Takip Edin

Sosyal sitelerde bizi takip edin, e-posta yoluyla bize ulaşın, RSS kaynağımıza kayıt olun! Yaptığımız her yenilikten anında haberdar olun!